KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Tuschteckning 5464243
nr 546 4243
Tuschteckning
Gustav Ankarcrona. sign. 93. 26x22
måndag 13 oktober 2008
kl 16:14:15
Signe Persson-Melin (f. 1925)